JAK GRAĆ?

Chcesz zmierzyć sie z innymi uczestnikami SFI w wyścigu po nagrody? Udowodnić że nie wpadłeś do nas tylko rozejrzeć się po holu? Że jesteś z nami podczas wszystkich trzech dni na wykładach oraz warsztatach? Oraz, że gotów jesteś brać udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących SFI? Teraz masz na to szansę! Wystarczy tylko, ze podejmiesz rękawicę i weźmiesz udział w naszym wyzwaniu SEEKFINDINPUT

O konkursie

To trzecia już edycja konkursu, który jest przykładem grywalizacji naszego informatycznego festiwalu. W zeszłym roku w grze udział wzięło ponad 150 osób, które łącznie zdobyły dziesiątki tysięcy punktów oraz setki osiągnięć. Mamy nadzieję że wspólnie z Wami uda nam się podbić te jak i inne rekordy związane z SeekFindInput.

Jak zacząć grę?

Nic prostszego – zarejestruj się na naszej stronie i stwórz profil swojego wirtualnego zawodnika. Od tej pory będziesz mógł logować swoje kody. Jeśli posiadasz już swoje konto, zajrzyj do naszego tutoriala, który przeprowadzi Cię przez proces logowania kodu!

Gdzie znajdę kody?

Kody znaleźć można dosłownie wszędzie podczas samego SFI. W szczególności – będą one rozdawane na wykładach, warsztatach, będzie można znaleźć je na terenie festiwalu, na portalach społecznościowych, na plakatach wokół budynku D-17 i wielu innych miejscach. Miejcie oczy otwarte, bowiem część kodów będzie również ukryta!

UWAGA! WSZYSTKIE kody dostępne jedynie danego dnia (a więc, między innymi, kody z warsztatów, wykładów, jednorazowe, z portali społecznościowych) tracą ważność wraz z końcem dnia!

Jak ustalana jest kolejność i jak liczone są punkty?

W tegorocznejedycji obowiązują 3 rodzaje rankingów:
  • ranking ogólny, który sumuje wszystkie kody zalogowane od rozpoczęcia konkursu do soboty, godziny 18.00
  • rankingi dniowe, które sumują wszystkie kody w trakcie wybranego dnia festiwalu (do tego rankingu wliczane są tylko te punkty, które można zdobyć danego dnia - kody i osiągnięcia dostępne przez cały czas trawania festiwalu wliczają się jedynie do rankingu ogólnego):
    • czwartek 16.03.2017 do północy
    • piątek 17.03.2017 do północy
    • sobota 18.03.2017 do godziny 18.00

Po godzinie 18.00 w sobotę 18.03.2015 możliwość logowania kodów zostaje zablokowana. W przypadku wszelkich remisów – o kolejności decyduje dokładny czas zalogowania pierwszego kodu w ramach gry. Każdy zalogowany kod gwarantuje określoną liczbę punktów. Dodatkowo, możliwe jest zdobycie osiągnięć premiowanych dodatkowymi punktami. Dokłada lista osiągnięć znajduje się pod tym linkiem. Pamiętaj, że część kodów to kody czasowe, ich zalogowanie możliwe jest tylko do konkretnej godziny danego dnia – w niemal wszystkich przypadkach jest to północ tego samego dnia. Zasada ta dotyczy przede wszystkim kodów za wykłady i warsztaty. Oprócz tego – kody bywają jednorazowe jak i wielorazowe. Te pierwsze zalogować można tylko raz, te drugie – dowolną ilość razy. Pamiętaj, że przekazując kod jednorazowy który znajdziesz w pawilonie sportowym innej osobie sam tracisz możliwość jego zalogowania.

Kontakt?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące konkursu - napisz do nas na adres [email protected]